Kes see tänapäeval ikka teksti lugeda viitsib. Videogi on liiga igav. Selleks, et teiste seast välja paista, tuleb teha midagi erilist. Nagu Tallinna Tervishoiu Kõrgkool, kes tegi virtuaaltuuri. Selle tuuri eesmärgiks on näidata õppekeskkonda ja tutvustada õppekavasid uudsel ja kaasahaaraval moel. Muidugi toimib virtuaaltuur passiivse tutvustajana kõrgkooli veebilehel. Samuti saab aga tuuri kasutada aktiivselt välisreisidel, messidel ja mujal. Välisreiside tähtsatel kohtumistel saab tuuri lülitada vene või inglise keelde. Messidel osaledes saab tuuri panna suurele ekraanile, kus see siis seal automaattuuri režiimil iseenesest ringiratast mööda erinevaid asukohti käib ja messikülaliste pilku püüab.
Lisaks on virtuaaltuur hea tööriist igapäevases turundusalases suhtluses. Kui tahad näiteks kellelegi ükskõik kus maailma otsas näidata, kui viimase peal Kiirabiauto simulaator sinu koolis on, siis lihtsalt saadad selle lingi: “Vaata, meil on kiirabiauto klassiruumis“. Kui sa aga tahad näidata, et kiirabiauto juhile kuvatakse isegi sõiduteekond projektoriga silme ette, siis saadad sellestsamast pildist näiteks hoopis sellise lingi: “Ka kiirabiauto juht saab harjutada“. Igast asukohal igas suunas ja suumiastmel on erinev link – seda saab tuuris olles aadressiribale kuvada lihtsalt – klaviatuuri enter-klahvile vajutades. Nõnda saab virtuaaltuurist tööriist, kus on olulisematest kohtadest olemas kõik vaated.
Lisaks terviklikule virtuaaltuurile on kõrgkoolil nüüd kasutamiseks olemas ka kõik virtuaaltuuri jaoks pildistatud 360-kraadilised panoraamfotod. 26 suureformaadilist ja maailmaklassi kvaliteediga pilti, mida saab kasutada veebis, trükistes või sotsiaalmeedias. Facebooki ajajoonel muutuvad need näiteks automaatselt interaktiivseks.
TUUR meeskond loodab igatahes, et tehtud tööst Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolile palju kasu ja abi on. Nii et meil kõigil ka tulevikus piisavalt häid õdesid, ämmaemandaid, füsioterapeute, hamba- ja silmaarste ja teisi tervisetöötajaid oleks.